Hotel Čertovka Praha

Hotelu Čertovka Praha 11 Hotelu Čertovka Praha 12 Hotelu Čertovka Praha 13 Hotelu Čertovka Praha 14 Hotelu Čertovka Praha 15 Hotelu Čertovka Praha 16 Hotelu Čertovka Praha 17 Hotelu Čertovka Praha 18 Hotelu Čertovka Praha 19 Hotelu Čertovka Praha 20 Hotelu Čertovka Praha 21 Hotelu Čertovka Praha 22

.Původně barokní budova Hotelu Čertovka byla v roce 2000 nově zrekonstruována. Nachází se na Malé Straně, v blízkosti Karlova mostu. Pokoje nabízí pohled na Karlův most, panorama Hradčan, Pražský hrad a Mosteckou věž.


Hotel nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích se sprchou či vanou a 5 jednolůžkových pokojích se sprchou a odpovídajícím komfortem. Každý pokoj je vybaven TV se satelitními programy, minibarem, fénem, telefonem a trezorem. V okolí Hotelu Čertovka v Praze je bezpočet různých restaurací, kaváren, barů a náš personál bude nápomocný s doporučením těch nejlepších...


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-certovka@toprague.cz
Adresa: U lužického semináře 85/2 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Čertovka Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Čertovka Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj135 EUR

Celkem za pobyt:

135 EUR
cca. 3375 Kč *

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně.
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Čertovka Praha na mapě:

TOPlist